Technologia HIGH DEFIONITION

Panasonic AG-AC 130 Film nagrywany jest w techologii HIGH DEFIONITION w rozdzielczości 1920 x 1080 dzięki czemu uzyskujemy krystaliczny obraz i dzwięk. Dzięki czemu otrzymujemy film w jakości HD (Blu-ray) oraz w wersji DVD. Kamera Panasonic AG-AC 130 wyposazona jest w dwa gniazda pamięci, dzieki czemu jest mozliwość zapisu materiału na dwóch kartach jednocześnie. Zabezpiecza to przed utratą danych. Szeroki kąt widzenia 28mm powoduje, że nie ma potrzeby stosowania adapterów szerokokątnych. Jakość kamer pozwala nam na nie używanie światła nakamerowego, przy zapewnieniu bardzo dobrej jakości filmu

Profesjonalny mikrofon sterofoniczny RODE SVM

RODE SVM W celu nagrywania lepszego dzwięku na kamerę, stosujemy profesjonalny mikrofon RODE SVM. Mikrofon ten pracuje w ułożeniu X/Y, co sprawia, że umożliwia uchwycenie prawdziwej przestrzeni dźwiękowej, z jednoczesnym tłumieniem dźwięków, których nie chcemy słyszeć na naszym nagraniu.

Zewnetrzny rejestrator dzwieku

zoom W celu nagrywania lepszego dzwięku na kamerę, stosujemy profesjonalny mikrofon RODE SVM. Mikrofon ten pracuje w ułożeniu X/Y, co sprawia, że umożliwia uchwycenie prawdziwej przestrzeni dźwiękowej, z jednoczesnym tłumieniem dźwięków, których nie chcemy słyszeć na naszym nagraniu. Jest on wykorzystywany podczas śłubu w kościele oraz na sali weselnej (podłaczany do miksera zespołu lub postawiony na statywie na wprost sceny). Zapewni to duzo lepszy dziwięk na filmie niż użycie tylko mikrofonu nakamerowego.

System stabilizacji obrazu

Oferujemy możliwość nagrania pierwszego tańca Państwa Młodych przy zastosowaniu statywu stabilizującego. Ppozwala to na uniknięcie nieprzyjemnego efektu trzęsącego się obrazu. Zamiast tego kamera płynnie reaguje na każdą zmianę pozycji operatora. Pozwala to na rejestrację efektownych ujęć, wykonanych w ruchu.

Efekt wielokamerowy

Film musi stanowić niezapomnianą pamiątkę uroczystości do której będziecie wielokrotnie wracać z rodziną i przyjaciółmi, dlatego staramy się tak dopracować montaż i sposób nagrywania aby ujęcia z zabawy weselnej były dynamiczne. Znaczna część filmu opiera się na ujęciach nagranych na sali, gdzie goście się bawią. Nie mogą być to ujęcia kiedy kamerzysta z kamerą na ramieniu przechadza się między goścmi na parkiecie i utrwala materiał z tej samej pozycji. Następnie zgrywa materiał z zabawy gości bez montażu. Co powoduje później efekt przewijania przez oglądających filmu. MY dążymy do tego, aby cały film oglądać z zapartych tchem. Stosujemy specjalną technikę montażu zabawy weselnej tak aby uzyskać efekt wielokamerowy. Dzięki czemu widz oglądający film a nie bedący na przyjęciu weselnym zastanawia się - "ilu było kamerzystów na przyjęciu weselnym". Efekty pracy możecie obejrzeć w galerii filmów, w części zawierającej ujęcia z sali weselnej.

Kilkanascie teledysków w filmie

Dla potnecjalnego widza oglądającego film z uroczystości weselnej oprócz jakości obrazu i dzwięku ważny jest także dynamizm zarówno filmu jak i ujęć. Film przede wszystkim musi być przyjemny dla oka i ucha, musi sprawić, że wrócimy ponownie do jego obejrzenia. W filmie znajduje się kilkanaście różnego rodzajów teledysków, począwszy od przygotowań a kończąc na podsumowującym zakońćzeniu, a wszsytko ma się zmieścić w około 2 godzinnym filmie (z poprawinami - około 3 godz.).

Wydluzamy czas pracy kamerzysty

Nie ograniczamy nagrywania uroczystości weselenej do godz. 1.00 lub do zakońćzenia oczepin. Bardzo często zdaża się, że po oczepinach występują ważne dla Państwa Młodych i gości wydarzenia które należy uwiecznić (np. podziekowania dla rodziców) a które mogłyby nie znależć się na filmie lub zabawa gości weselnych którzy odpoczywali w trakcie oczepin przy stołach. Staramy się nie ominąć tych chwil, dlatego nagrywamy do godz. 2.00 - 3.00 w nocy

bez dodatkowych kosztów !

Możliwosc poprawki filmu

Kiedy film z przyjęcia weselnego zostanie zmontowany - około 1-2 miesięca - po rozliczeniu usługi Państwo Młodzi otrzymują kopię filmu w celu obejrzenia filmu i wprowadznenia ewentualnych poprawek. Dopiero po Państwa weryfikacji nagrywane są oryginalne płyty. Dzięki temu Państwo Młodzi mają możliwość skorygowania filmu.

Bez pozowania i sztuczności

Nie narzucamy wymuszanego i sztucznego zachowywania się Państwa Młodych. Liczy się naturalność i spontaniczność. Operator natomiast stara się robić ujęcia dyskretnie, bez zwracania na siebie uwagi obecnych.

Film Blu-ray

Posiadając kamerę która zapewnia nagrywanie w technologii FULL HD (rodzielczość 1920x1080) oferujemy mozliwość nagrania filmu HD na płytach Blu-Ray. Dzięki czemu uzyskujemy nieskompresowany obraz i dzwięk który możemy obejrzeć (posiadając odtwarzacz blu-ray) na wysokiej rozdzielczości telewizorach LED, LCD i plazmowych